Tým

Muži A

TýmMuži A
Soutěž2. liga
Tréninkyúterý 17:00 - 18:30
pátek 17:00 - 18:30
Kontaktní osobaRoman Kozák
Emailromankozak@seznam.cz
Mobil721 832 581
Kontaktní osobaMiroslav Kohút
Emailkohut.mirek@seznam.cz
Mobil732 223 630


Rozpisy utkání, výsledky odehraných zápasů v sezóně 2018/2019 a tabulku výsledků najdete na stránkách: Českého volejbalového svazu.

Sezóna 2016/2017

Aktuálně jsme na 7. místě tabulky skupiny C.

 

Sezóna 2015/2016

Komentář k působení Mužů A ve 2. lize - skupina 2-M-C, pod trenérskou taktovkou tria Petr Štika, Mirek Kohút a Jiří Gramel

 

Do druhé poloviny sezony jsme nastoupili s jasným cílem, a to udržet v Polance 2. ligu mužů. Už v lednu jsme odcestovali na „malé derby“ do Nového Jičína, kde jsme chtěli urvat body a tím si potvrdit krásné 5. místo v tabulce a vzdálit se tak sestupovým příčkám. Podařilo se, Nový Jičín jsme porazili 3:0 a 3.2. Hned poté následovalo „velké derby“ s VŠB Ostrava, kterou jsme zdolali 3:0 a 3:0, a to měl soupeř na trenérské pozici posilu z ŠSK Beskydy – pana Kaperu. Tímto výsledkem jsme si pojistili 5. příčku v tabulce.

Se střídavými úspěchy jsme odehráli další zápasy doma s Drásovem a pak venku v Hlučíně. No a následovali favorité soutěže TJ Bučovice (adepti na 1. ligu), ŠSK Beskydy (s největší pravděpodobností vítězové naši soutěže) a TJ Holubice (v jejichž sestavě hrají extraligoví junioři z Brna). Těžké zápasy bez bodového zisku – nevadí.

V sobotu 19.03.2016 hrajeme závěrečné kolo doma s Hulínem, který je zatím poslední. Doufáme, že doma jen potvrdíme naše udržení se ve 2. lize.

Posily zatím nečekáme, pokusíme se hrát i nadále ve stejné sestavě – Aleš a Tomáš Adámkové, Jirka Dluhoš, Dan Gramel, Tonda Pavlásek, Tomáš Kupka, Radek Zděblo, Jakub a Jan Štefkovi, Petr Šugar, Matěj Štika a Filip Zvolenský.

za muže A Jura GRAMEL 

Sezóna 2014/2015

V minulé sezóně jsme se umístili na konečném 8. místě po dlouhodobé části 2. ligy mužů, čímž jsme splnili předsevzetí ze začátku sezóny. Cíl pro letošní rok je zúročit získané zkušenosti a pokusit se postoupit v tabulce na 6.-7. místo. Ke splnění tohoto cíle nám jistě pomůžou i dvě nové posily: blokař Tomáš Kupka, který přišel z VOKD Poruba a nahrávač Filip Zvolenský, který v loňské sezóně hájil barvy týmu Palkovice.

Soutěž je velice zajímavá a týmy jsou plné zvučných jmen, proti našim borcům nastoupí například olympijský reprezentat v beachvolejbalu Přemysl Kubala, či mnoho dalších hráčů se zkušenostmi ze zahraničních soutěží a z české reprezentace.

Všechny příznivce Polaneckého sportu srdečně zveme na domácí utkání. Domácí utkání hrajeme v soboty od 9 a 13 hodin ve sportovní hale u ZŠ Heleny Salichové. Tabulka a kalendář zápasů jsou k nahlédnutí ZDE.

Seznam hráčů:

Sezóna 2013/2014

Po úspěšné kvalifikaci v Nivnici na Moravě muži A postoupili poprvé v historii klubu do 2. ligy, kde mají možnost změřit síly s volebalovými legendami, jako např. bývalý reprezentační hráč a současný manažer české volejbalové reprezentace Ivo Dubš či Přemysl Kubala a mnoho dalších hráčů se zkušenostmi nejen z české nejvyšší volejbalové soutěže.

V této silné konkurenci máme pro letošní rok jasný cíl - udržení v soutěži. Jak si naši hráči vedou můžete sledovat zde. Budeme rádi, když nás přijdete podpořit i osobně. Domácí utkání se hrají v soboty od 9 a 13 hodin ve sportovní hale na ulici H. Salichové.

V letošní roce hájí barvy DTJ Polanka nad Odrou tito hráči:

Sezóna 2012/2013

Soutěž skončila. Vítězství v KP1 navíc s pěkným náskokem je historickým úspěchem oddílu. Velká gratulace patří především hráčům našeho Áčka.